O mně

Jmenuji se Dana Hrabcová

Ráda kombinuji techniky ošetření podle potřeby- od klasické regenerační a relaxační masáže, přes dornovu metodu, manuální lymfodrenáž, masáž lávovými kameny, až po reflexní terapii na nohou, která působí na člověka regulačně jako na celek, podobně jako jemné ženské masáže Mohendžodáro.

Věřím, že naše tělo je velmi moudré a přes hluboké uvolnění si najde cestu k uzdravení. 

Můj příběh

Jako dítě jsem váhala, co bych chtěla v životě dělat. Všechno mi šlo tak nějak bez problémů, ale nevnímala jsem žádný extra talent, za kterým bych šla bez váhání a plná nadšení. Bavily mě sporty, tanec, matika, fyzika, angličtina a historie. Vybrala jsem si obor biofyziku a během studia mě čím dál víc zajímalo lidské tělo, až jsem se si přidala 2 roky fyzioterapie. 

To už jsem měla hotový klasický masérský kurz a sbírala první zkušenosti u masérského lehátka. Postupně ve mně sílila touha  "pracovat" s vědomým dotekem. Prošla jsem řadou zajímavých kurzů, ale nejvíce mě ovlivnila Reflexní zónová terapie na noze dle Hanne Marquard a Ženské masáže Mohendžodáro. Ukázaly mi, jak je tělo moudré a jak nás pomocí jemných technik pustí tam, kam se na naší cestě máme právě dostat. Tyto výcivky mi pomohly začít vnímat člověka jako celistvou bytost, propojení těla, duše a mysli. 

A tak objevuji, tvořím, učím se..

                                                                                              ...a ta cesta nekončí!